přeskočit k navigaci »

úvod » aktuality » Innovation in Politics Awards

Innovation in Politics Awards

23.01.23

Dovolujeme si Vás oslovit v souvislosti s mezinárodní soutěží o ceny Innovation in Politics Awards. Prestižní ocenění se každý rok zaměřují na inovativní politické projekty, které přinášejí řešení pro aktuální výzvy. Projekt nabízí jedinečnou příležitost stát se součástí občanské poroty, která vybere nejinovativnější politické projekty v Evropě.

Jelikož porotcem se může stát každý Evropan/Evropanka (který má víc jak 16 let a umí alespoň trochu anglicky), byli by jsme velmi rádi, kdyby byli v porotě zastoupeni i Češi/Češky. Proto by jsme Vás chtěli poprosit o případné přeposlání této informace Vašim kontaktům.

Členství v porotě přináší různé výhody. Každý porotce bude zařazený do slosování o šanci vyhrát lístek na slavnostní galavečer, na kterém budou ocenění udělovány a který se uskuteční v květnu 2023. Porotci mají zároveň šanci získat exkluzivní pohled do zákulisí ocenění The Innovation in Politics Awards. Členství v porotě, za které získají certifikát si také můžou přidat do životopisu.

Přihlásit se je možné do čtvrtka 26.1.2023 na tomto linku.

Více informací si můžete přečíst na stránce ocenení, oficiálních profilech na sociálních sítích LinkedInInstagramFacebook.

 

« zpět do seznamu aktualit

 
ANNAKK

ANNAKK
tel.: +420 776 204 962
email: info@annakk.cz

 

TOPlist