přeskočit k navigaci »

úvod » aktuality » Studentská soutěž Expedice Mars opět startuje!

Studentská soutěž Expedice Mars opět startuje!

15.07.16

Kdo z nás si jako dítě nepřál být kosmonautem? Koho z nás nelákala tajemství a krása vesmíru? Většina se vzdala svého snu kvůli pocitu nedosažitelnosti. Ale co když existuje možnost, jak zažít opravdový astronautický výcvik, projít se ve skafandru po belgickém Evropském kosmickém centru a otevřít si dveře do nového světa?

Jestliže stále nabýváte dojmu, že jde o něco, čeho se nemáte šanci zúčastnit, nezoufejte, a začtěte se pozorněji…

Pokud se pozorněji zajímáte o soutěže s astrofyzikální tematikou, nejspíše jste již na Expedici Mars narazili. Expedice je v první řadě obrovský zážitek na celý život. Ať už jste spíše přírodovědeckého, nebo humanitního zaměření, vždy se uplatníte, což mohou všichni předchozí účastníci bez zaváhání potvrdit. Možná to zní jako klišé, ale o nové přátele vážně není nouze. Jde totiž o mladé studenty, kteří se opravdu chtějí věnovat tomu, co dělají, chtějí být ve svých snahách úspěšní, a šlapou si svou vlastní cestičku. To ovšem za ochotné pomoci celého týmu.

Dále je EM neskutečnou příležitostí. Přece jen, kdo může veřejně s čistým svědomím prohlásit, že se stal na týden kosmonautem? Lidé se dozvědí o vašich schopnostech, máte větší šanci se realizovat a nakopne vás k další práci ve vašem vysněném oboru.

více naleznete na nicm.cz

 

« zpět do seznamu aktualit

 
ANNAKK

ANNAKK
tel.: +420 776 204 962
email: info@annakk.cz

 

TOPlist