přeskočit k navigaci »

úvod » aktuality » Nadace Via - Staňte se Dobro-druhy

Nadace Via - Staňte se Dobro-druhy

01.09.17

Vážení přátelé,

máte kolem sebe děti a mladé lidi, které baví pomáhat? Nebo znáte někoho, kdo pomoc potřebuje? A máte nápad, jak získat peníze pro dobrou věc?

V Nadaci Via otevíráme program Dobro-druzi, který je zaměřený na rozvoj filantropických aktivit dětí a mládeže.
 
V programu podpoříme až 15 týmů dětí a mladých lidí ve věku od 6 do 26 let, které se rozhodnou věnovat vlastní nápady, aktivitu, energii a čas, přípravě benefičních projektů, jejichž výtěžky pak darují na dobrou věc. Náplní projektů mohou být různé benefiční akce například běhy, bazary, divadelní představení, koncerty apod.
"Naším cílem je probouzet v mladých lidech zájem o filantropii, vést je k pomoci druhým a zájmu o své okolí. Chceme, aby se darování, štědrost a starost o druhé staly běžnou součástí života lidí v Česku."
Michaela Rázgová, Nadace Via
 
Od teď až do 19. října 2017 se do programu mohou hlásit týmy – například školní třídy, oddíly, skupiny vysokoškoláků, návštěvníci nízkoprahových klubů či party kamarádů, které se pod vedením dospělého patrona (učitele, vedoucího kroužku, rodiče atd.) rozhodnou pomoci třeba osamělým seniorům, dětem z dětského domova, spolužákovi s hendikepem, místnímu útulku pro opuštěná zvířata či jinému dobročinnému účelu.
 
Mladí filantropové, kteří budou do programu vybráni, získají od Nadace Via metodickou, konzultační i finanční podporu. Konkrétně každý tým získá mj. bezplatnou účast na úvodním rozvojovém a vzdělávacím setkání, příspěvek 5 000 Kč na organizaci benefiční akce a zdvojnásobení celkového výtěžku beneficí do výše 20 000 Kč.
Chcete se do programu Dobro-druzi přihlásit? Pokračujte na www.nadacevia.cz/dobro-druzi:
Chci se přihlásit mezi Dobro-druhy!
Zajímá vás, kdo byli účastníci minulého ročníku a jak a kde pomáhali? Seznamte se s nimi a jejich benefičními projekty.
 
Chcete šířit informaci o Dobro-druzích s těmi, které by program mohl zajímat? Staňte se fanoušky Dobro-druhů na Facebooku a sdílejte příspěvek k vyhlášení.
 
Děkujeme, že nám pomůžete šířit informaci o Dobro-druzích mezi dětmi a mladými lidmi!

Na všechny nové Dobro-druhy se těší,

Zdroj: Michaela Rázgová z Nadace Via

 

« zpět do seznamu aktualit

 
ANNAKK

ANNAKK
tel.: +420 776 204 962
email: info@annakk.cz

 

TOPlist