přeskočit k navigaci »

úvod » aktuality » Výstava Neziskového sektoru v karlovarském kraji

Výstava Neziskového sektoru v karlovarském kraji

15.03.12

Výstava neziskového sektoru v Karlovarském kraji
Tisková zpráva
Karlovy Vary, 14. 3. 2012

V zastupitelském sále Karlovarského kraje se sešli dobrovolníci a pracovníci organizací pro děti a mládež, aby představili nově vytvářené vzdělávací programy, které pilotují.
Součástí konference bylo slavnostní zahájení Výstavy neziskového sektoru v Karlovarském kraji, která byla instalována na chodbě v přízemí hlavní budovy krajského úřadu.
Výstavu, kterou pořádá Asociace nevládních neziskových aktivit Karlovarského kraje (ANNA KK, o. s.) v rámci celorepublikové kampaně Týdny pro neziskový sektor zahájil náměstek hejtmana pro věci sociální a neziskový sektor Miloslav Čermák. Projevil díky představitelům neziskových organizací za jejich práci a slíbil jim další podporu. „Velice si vážím práce, kterou vaše organizace vykonávají. Proto jsem se vždy snažil Vám pomoci a jako náměstek pro neziskové organizace se budu i nadále snažit, aby nejen komunikace s naším úřadem, ale také podmínky pro vaši práci byly stále zlepšovány.“

V květnu roku 2010 byla v Karlovarském kraji jako v jednom z prvních krajů podepsána Smlouva o partnerství mezi Karlovarským krajem a neziskovým sektorem. Za neziskový sektor podepsal tuto smlouvu Rudolf Chlad, předseda ANNA KK, o. s. jako představitel zastřešující organizace.
Ze vzniklého partnerství bylo možné zaznamenat mnohé výstupy. Jedním z nich je také výstava NS v Karlovarském kraji, která propaguje jednotlivé členy ANNA KK, partnerství a spolupráci uvnitř sektoru, ale současně také vizualizuje partnerství s krajem.
„Výstava se mi moc líbí, je velmi hezky graficky zpracovaná a v prostředí krajského úřadu působí přirozeně. Jsem ráda, že si kraj všímá naší práce a že jsme tu vítaná součást života v regionu“ říká Edita Kunertová, jedna z představitelek NS.

Výrobu prezentačních tabulí finančně podpořil Karlovarský kraj. Výstava potrvá měsíc až do 14. 4. 2012, kdy v zastupitelském sále krajského úřadu proběhne Valná hromada ANNA KK.

Účast 36 hostů.

Za ANNA KK, o. s.
Hana Šnajdrová, místopředsedkyně

 

« zpět do seznamu aktualit

 
ANNAKK

ANNAKK
tel.: +420 776 204 962
email: info@annakk.cz

 

TOPlist