přeskočit k navigaci »

úvod » aktuality » Babička roku v Karlovarské kraji je již známa

Babička roku v Karlovarské kraji je již známa

12.10.22

Za účasti radního Karlovarského kraje pro sociální oblast Mgr. Roberta Pisára a předsedkyně Krajské Rady seniorů Karlovarského kraje Mgr. Hany Střechové, MBA se v pátek 7.10. 2022 v Chebu uskutečnilo Krajské kolo soutěžní přehlídky Babička roku.

Stejně jako v předchozích letech také nyní Karlovarský kraj ze svého rozpočtu tuto akci finančně podpořil a umožnil tak Krajské radě seniorů pro seniory připravit. 

Krajského kola soutěžní přehlídky se účastnilo pět velmi šikovných a zdatných účastnic, které ve třech předepsaných disciplínách předvedly pětičlenné porotě svoji šikovnost, zručnost a další řadu nejrůznějších schopností (tanec, zpěv, výrobky a cukrovinky apod.) 

Vítězka krajského kola soutěže, kterou se stala paní Vlasta Veverková z Chebu, bude již tradičně reprezentovat náš kraj v říjnovém celostátním finále této přehlídky v Olomouci. 

Radní kraje Mgr. Robert Pisár ve své úvodní zdravici připomněl účastníkům pravidelnou finanční podporu aktivní činnosti seniorů ze strany kraje, díky které je možné realizovat nejrůznější seniorské aktivity, výlety za památkami i vzdělávací, sportovní a kulturní aktivity, jako je například tato úspěšná akce. Na závěr pak vyjádřil spokojenost s průběhem akce a ujistil přítomné, že podpora ze strany vedení kraje bude i nadále pokračovat.

Mgr. Hana Střechová, MBA – předsedkyně Krajské Rady seniorů Karlovarského kraji

 

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

« zpět do seznamu aktualit

 
ANNAKK

ANNAKK
tel.: +420 776 204 962
email: info@annakk.cz

 

TOPlist