přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » kalendář » Festival bezpečného internetu –

Festival bezpečného internetu –
15.10.2019

Místo: Krajská knihovna Karlovy Vary

Adresa: Závodní 378/84, 360 06 Karlovy Vary

Dobrý den,

rádi bychom Vás a Vaše kolegy pozvali na odbornou konferenci s názvem FESTIVAL BEZPEČNÉHO INTERNETU, která se bude konat v Karlových Varech dne 15. 10. 2019 – v Krajské knihovně Karlovy Vary. Tato akce je součástí celkem 3 konferencí (dále v Praze a Olomouci), které připravil Národní úřad pro kybernetickou bezpečnost ve společnosti s dalšími partnery.

FBI je zcela nový projekt, který má podporovat informovanost o problematice kybernetické bezpečnosti a pomoci ochránit ty, kteří patří v kyberprostoru k nejzranitelnějším – děti, dospívající a seniory. Konference je určena především pro pedagogy mateřských, základních a středních škol, dále pro metodiky prevence a další osoby pracujícími s dětmi. Účastníci se seznámí s celou řadou preventivních a osvětových aktivit a naučí se s nimi pracovat ve výuce.  Chybět nebudou ani praktické ukázky. Programy konference  připravují uznávaní odborníci, přijedou speciální hosté.

Na konferenci je nutné se přihlásit. Vstup je zdarma.

Registrační formuláře a další informace spojené s Festivalem bezpečného internetu jsou k dispozici na techto stránkách  https://konfest.cz/odborna-konference-pro-pedagogy/

S přihlašováním neváhejte, kapacita je omezena.

Se srdečným pozdravem

Bc. Michaela Kožíšková

projektová manažerka

736 514 049

you connected, z. s. 

www.internetembezpecne.cz

 

« zpět do kalendáře akcí

 
ANNAKK

ANNAKK
tel.: +420 776 204 962
email: info@annakk.cz

 

TOPlist