přeskočit k navigaci »

úvod » Články » Různé » Průzkum vedení a řízení NNO 2017

Průzkum vedení a řízení NNO 2017

17.03.2017

17.03.2017 zařazeno v kategorii: Různé | autor: test autor |

 

Vážení členové ANNA KK,

byli jsme požádáni organizací Sanek ponte o rozeslání tohoto níže uvedeného požadavkum. Týkající se průzkumu vedení a řízení NNO 2017 nevládních neziskovek.

****

Vážená paní, vážený pane,chcete se porovnat s ostatními NNO - jak vedete a řídíte Vaší organizaci?Pak se zúčastněte již 10. ročníku Průzkumu vedení a řízení nestátních neziskových organizací v ČR, ke kterému si Vás tímto dovolujeme pozvat.Prvním krokem je vyplnění dotazníku na adrese http://www.click4survey.cz/s/12668/e924bcbc

Vámi vyplněná data projdou naší analýzou. Výsledkem je komplexní Studie, zahrnující jak výsledky, tak interpretaci a komentáře k trendům a doporučení pro směřování Vaší organizace. Studie je plné verzi dostupná pouze Vám, respondentům, a odborným periodikům.Své odpovědi, prosím, vyplňte nejpozději do 12. dubna 2017.Poznámky pro specifické respondenty:

· Organizace ze Zlínského, Plzeňského, Karlovarského, Olomouckého, Pardubického kraje a Kraje Vysočina: V případě, že jste zařazeni v naší databázi, budete pravděpodobně obesláni jak námi, tak i vaším Krajským úřadem či asociací. Za tuto případnou zdvojenou výzvu k vyplnění se předem omlouváme.

· Velké NNO s centrální složkou a dalšími organizačními složkami. Průzkum je prováděn na dílčí úrovni. Odpovídejte prosím za centrálu a jednotlivé pobočky samostatně.V případě dotazů k probíhajícímu průzkumu se neváhejte na mne kdykoliv obrátit.Za tým SANEK Ponte

Ing. Andrea Štolfová

konzultantka

tel.: +420 775 980 704

e-mail: andrea.stolfova@sanek.cz

web: www.sanekponte.cz

SANEK Ponte, z. s.

adresa: Slezská 949/32, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

SANEK Ponte. Dostupný management pro neziskové organizace.

 

« další články z kategorie: Různé

« zpět na seznam článků

 
 
ANNAKK

ANNAKK
tel.: +420 776 204 962
email: info@annakk.cz

 

TOPlist