přeskočit k navigaci »

úvod » aktuality » Fotíte? Máte rádi životní prostředí? Možná vás zaujme fotosoutěž na téma udržitelnosti a možnost vyhrát 1000 euro!

Fotíte? Máte rádi životní prostředí? Možná vás zaujme fotosoutěž na téma udržitelnosti a možnost vyhrát 1000 euro!

21.03.19

Mnoho výrobků a služeb, které využíváme, abychom si zjednodušili život, vyvíjí tlak na životní prostředí a globální klima. Způsob, jakým tyto výrobky a služby spotřebováváme a vyrábíme (a likvidujeme), poškozuje životní prostředí a přispívá ke změně klimatu – to vše poškozuje naše zdraví a život na Zemi. Mnohé organizace v celé Evropě, již podnikají kroky ke snížení negativních dopadů našeho životního stylu. Evropská agentura pro životní prostředí organizuje fotografickou soutěž Sustainably Yours („S udržitelným pozdravem“). Tématem soutěže bude zachycování výzev a příležitostí, které s sebou nesou naše rozhodnutí v oblasti výroby potravin, energie a mobility.

Cílem fotosoutěže agentury EEA „Sustainably Yours je proto přimět evropské občany, aby se nad těmito dopady zamysleli. Fotosoutěž tak nabízí možnost ukázat svůj fotografický talent a vyjádřit svůj názor v rámci společenské debaty o tom, jak změnit společnost, aby byla udržitelnější.

Více informací najdete ZDE.

Vítěz každé ze tří soutěžních kategorií obdrží finanční ocenění ve výši 1 000 EUR. Agentura EEA udělí rovněž zvláštní Cenu pro mládež za nejlepší fotografii zaslanou mladým člověkem. Na základě on-line hlasování o fotografiích, které postoupí do finále, bude udělena také Cena veřejnosti.

Zdroj: nicm.cz

 

« zpět do seznamu aktualit

 
ANNAKK

ANNAKK
tel.: +420 776 204 962
email: info@annakk.cz

 

TOPlist