přeskočit k navigaci »

úvod » aktuality » Člověk v tísni, o.p.s. hledá pomocníky při zastupování dětí (do 18 let), po kterých se vymáhají pohledávky a jsou nařízené exekuce.

Člověk v tísni, o.p.s. hledá pomocníky při zastupování dětí (do 18 let), po kterých se vymáhají pohledávky a jsou nařízené exekuce.

24.09.20

Již řadu let se angažujeme v pomoci právě dětem, které jsou zatížené dluhy, jež vznikly mnohdy nedbalostí rodičů. Typově to bývají dluhy za komunální odpad, jízdu na černo, regulační poplatek v nemocnici, za ošetření v nemocnici, za pokutu v knihovně. Máme rozsáhlou praxi v jejich zastupování a jsme v těchto kazuistikách úspěšní.

 

Některé spory jsme již dovedli k ústavnímu soudu a desítky nezletilých již byly zbaveny exekucí. Vyhrané spory pomáhají dalším, protože každý soudní spor přináší rozhodovací praxi a díky tomu se sjednocuje právní judikatura.

 

Zjistit dluhy u nezletilých je často komplikované, oni sami je zjistí až při první brigádě v dospělosti, kdy jim je zablokován bankovní účet či stržena srážka ze mzdy. Nicméně lze tomuto předejít a podniknout řadu preventivních aktivit, které pomohou případné závazky zajistit.

 

Nabízíme osobní či telefonické jednání, při kterém Vám vysvětlíme postup oddlužení dítěte, osobní asistenci našeho terénního pracovníka a právní zastoupení nezletilé osoby zkušenou advokátkou. Advokátka zastupující nezletilé vede klientské případy zdarma, tudíž se nemusíte bát nákladů. 

Jelikož těchto případu je v dnešní době mnoho. Hledáme nové kolegy, kteří by se touto problematikou zabývali.

 

V případě zájmu či v případě potřeby doplnění či upřesnění informací, nás prosím kontaktujte:

 

Markéta Krobová, 739 320 308, marketa.krobova@clovekvtisni.cz.

 

 

Nebo kontaktujte metodičku služeb Vlastimilu Feistingerovou 602 363 026 vlastimila.feistingerova@clovekvtisni.cz.

 

Zdroj: Člověk v tísni pobočka Cheb

 

« zpět do seznamu aktualit

 
ANNAKK

ANNAKK
tel.: +420 776 204 962
email: info@annakk.cz

 

TOPlist